به روز شده در: ۱۸:۲۶ دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
منافی: تراکتور خوب بازی نکرد و این چه ربطی به وزیر ورزش دارد؟/ خطیبی به حرفی که می‌زند اعتقاد ندارد

منافی: تراکتور خوب بازی نکرد و این چه ربطی به وزیر ورزش دارد؟/ خطیبی به حرفی که می‌زند اعتقاد ندارد

پیشکسوت پرسپولیس نسبت به اتهاماتی که سرمربی تکرار به سرخپوشان زد واکنش نشان داد.

نظرات: ۴بازدید: ۸۴
۲۶۹
تعداد بازدید: ۸۳
سه‌شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹
بازیکن جوان تیم استقلال تهران پس از جلسه با احمد مددی پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

به گزارش میدان، فردین رابط پس از حضور در باشگاه استقلال به خبرنگاران گفت: به خاطر کارهای انتقالم به باشگاه نفت مسجد سلیمان آمده بودم و خداراشکر که به صورت یک نیم فصل آنجا می‌روم. از سرمربی تیمم اجازه گرفتم و امیدوارم که آنجا بروم که خوب بازی کنم و با قدرت به استقلال برگردم و کارم را اینجا ادامه بدهم.

رابط درباره اتفاقاتی که برای او در دربی امیدها ایجاد شد، گفت: قرار نبود من به تیم امیدها بروم اما به هر حال دوست داشتم که در دربی بازی کنم، دربی به هر حال دربی است و چه نونهالان باشد و چه بزرگسالان. در آن بازی عملکردم آنطور که فکر می‌کردم پیش نرفت، ضعیف کار کردم و ناراحت بودم که شیشه را شکستم و معذرت خواهی هم کردم و نظر کادرفنی درباره من عوض شد. ادامه دادم و بعد خواستم به صورت قطعی جدا شوم که باشگاه اجازه نداد. به بازیکنان توصیه دارم که درگیر حاشیه نشوند چرا که می‌تواند بازیکن را نبود کند.

تغییرات کادرفنی باعث شد از استقلال جدا شوی؟ او در این باره گفت: نه اصلا به کادرفنی ربط ندارد. من برای آقای فکری و کادرفنی ایشان احترام خاصی قائلم و اول فصل هم من نظرم نفت مسجد سلیمان بود و من با نظر آقای فکری در تیم ماندم. حواشی من را دور کرد و از آن ناراحتم، من سال گذشته هم با آقای مجیدی هم کار کردم ولی الان شرایط استقلال طوری است که جوانان احتمالش یک درصد است که بتوانند در استقلال بازی کنند. استقلال مهاجم دیگری جذب کرده و بازیکنی که قرضی جدا شود و جای دیگری بازی کند برای او بهتر است.

رابط خطاب به هواداران گفت: به امید خدا من به آنها قول می‌دهم که به نفت مسجد سلیمان می‌روم، عملکرد خوبی به اجرا می‌گذارم و با قدرت به استقلال برمی‌گردم و به کارم ادامه می‌دهم.

ارسال نظر
النصر بی‌خیال پرسپولیس نشده!/ پرونده شکایت هنوز باز است

النصر بی‌خیال پرسپولیس نشده!/ پرونده شکایت هنوز باز است

باشگاه النصر عربستان هنوز بی‌خیال پرسپولیس نشده و پیگیر شکایت از این باشگاه است!

نظرات: ۲بازدید: ۲۳۵
پربحث ترین