به روز شده در: ۱۳:۵۰ چهارشنبه ۰۲ تير ۱۴۰۰
واکنش برانکو به میزبانی قطر در جام جهانی 2022

واکنش برانکو به میزبانی قطر در جام جهانی 2022

سرمربی اسبق تیم پرسپولیس درباره شرایط قطر برای میزبانی جام جهانی 2022 صحبت کرد.

نظرات: ۳بازدید: ۱۶۶
۹۱۲
تعداد بازدید: ۴۱۹
چهارشنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۰
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:نمی‌خواهم در مورد تغییر ورزشگاه حرف بزنم، چون فردا مسابقه داریم، می‌خواهم تمرکزم روی این مسابقه باشد.

به گزارش میدان،فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار استقلال و الاهلی عربستان اظهار داشت: این تورنمنت برای ما خیلی مهم است و ما خیلی با انگیزه برای این مسابقات آماده شده ایم. این بازی‌ها بسیار سخت است، ولی با آمادگی وارد بازی‌ها شدیم. من مطمئن هستم بازیکنانم بهترین عملکرد را در این مسابقات خواهند داشت.

مجیدی در مورد تغییر محل بازی فردا از ورزشگاه اصلی به زمین تمرینی عنوان کرد: حقیقتا نمی‌خواهم در مورد تغییر ورزشگاه حرف بزنم، چون فردا مسابقه داریم. می‌خواهم تمرکزم روی این مسابقه باشد و با همه احترامی که به فدراسیون عربستان و کمیته برگزاری مسابقات دارم، انتظار ما از برگزاری این مسابقات بیشتر بود، چون انتظار داشتیم این بازی‌ها در ورزشگاه اصلی مجموعه ملک عبدالله برگزار شود، ولی متاسفانه این بازی‌ها در زمین شماره دو برگزار می‌شود. طبیعتا زمین اصلی ورزشگاه خیلی بهتر است، اما من می‌خواهم روی بازی فردا تمرکز کنم. بعد از بازی در این مورد صحبت خواهم کرد.

سرمربی تیم استقلال در خصوص مسابقه تیمش مقابل الاهلی عربستان عنوان کرد: الاهلی یکی از مهمترین تیم‌های این گروه است و ما باید به بهترین شکل ممکن از این بازی استفاده کرده و به پیروزی برسیم. در مورد بازی فردا با بازیکنانم صحبت کردم و به آن‌ها گفتم الاهلی یکی از بهترین تیم‌های این گروه مسابقات است، اما ما نیاز داریم که با تمرکز وارد مسابقه شویم.

وی در پاسخ به این سوال که این مسابقات برای دومین بار است که در شرایط کرونا برگزار می‌شود و تحلیل وی از این بازی‌ها چیست گفت:بازیکنان ما می‌دانند این تورنمنت برای ما خیلی مهم است. امیدوارم در این مسابقات موفق شویم و در نهایت صعود کنیم.

ارسال نظر
کامنت عجیب معاون پرسپولیس برای مدافع ملی‌پوش!

کامنت عجیب معاون پرسپولیس برای مدافع ملی‌پوش!

یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس در اقدامی عجیب و با نوشتن یک کامنت برای مدافع این تیم خبرساز شده است.

نظرات: ۲بازدید: ۲۰۰
پربحث ترین