به روز شده در: ۱۸:۲۶ دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
منافی: تراکتور خوب بازی نکرد و این چه ربطی به وزیر ورزش دارد؟/ خطیبی به حرفی که می‌زند اعتقاد ندارد

منافی: تراکتور خوب بازی نکرد و این چه ربطی به وزیر ورزش دارد؟/ خطیبی به حرفی که می‌زند اعتقاد ندارد

پیشکسوت پرسپولیس نسبت به اتهاماتی که سرمربی تکرار به سرخپوشان زد واکنش نشان داد.

نظرات: ۴بازدید: ۹۵
۹۵۸
تعداد بازدید: ۵۳۹
شنبه ۲۸ فروردين ۱۴۰۰
استقلال در شرایطی قدم به بازی دوم خواهد گذاشت که همچون لیگ یک ضعف بزرگ در تیم پیداست و آن هم عدم هماهنگی مدافعان و فاصله زیاد خط دفاع و هافبک است

به گزارش میدان،استقلال ایران گام اول خود در لیگ قهرمانان را بسیار قدرتمند برداشت و نماینده عربستان را با ۵گل تحقیر کرد.ابی پوشان با وجود نمایش متعادل در نیمه اول در نیمه دوم کاملا توپ و زمین را در اختیار گرفتند و هر بلایی که خواستند سر الاهلی آوردند.

آبی پوشان در بازی بعد کار ساده تری در پیش خواهد داشت و از حالا می توانند خود را آماده پیدا. برابر الدوحیل کنند که یکی از تیم های مدعی قهرمانی غرب آسیا است.

استقلال در این بازی با مربی جوان خود به خوبی از مهاجمان خود استفاده کرد و مدافعان کناری این تیم در کنار خط هافبک هم نقش بزرگی در این نتیجه داشتند.

با این وجود استقلال در شرایطی قدم به بازی دوم خواهد گذاشت که همچون لیگ یک ضعف بزرگ در تیم پیداست و آن هم عدم هماهنگی مدافعان و فاصله زیاد خط دفاع و هافبک بود.

اولین اشتباه آخرین اشتباه است

استقلال با وجود بازی فوق‌العاده خود باید بپذیر که الاهلی با کوهی از مشکلات قدم به لیگ قهرمانان گذاشت.از قدرت سابق نماینده عربستان مدتها است خبری نیست و حتی الهلال هم در بازی اول نتوانست به پیروزی برسد.بای این وجود بازیکنان الاهلی هر بار که اراده کردند به دروازه استقلال رسیدند و اگر فرصت طلبی مهاجمان آبی پوش نبود شاید نتیجه طور دیگری رقم می خورد.فرهاد به خوبی می داند که همه تیم ها آنقدر فرصت سوز نیستند و چنین اشتباهاتی در بازی مانند الدوحیل حسابی کار دست استقلال خواهد داد و از حالا باید فکری به حال نظم خط دفاعی کنند تا با دست خالی از عربستان باز نگردند.

ارسال نظر
النصر بی‌خیال پرسپولیس نشده!/ پرونده شکایت هنوز باز است

النصر بی‌خیال پرسپولیس نشده!/ پرونده شکایت هنوز باز است

باشگاه النصر عربستان هنوز بی‌خیال پرسپولیس نشده و پیگیر شکایت از این باشگاه است!

نظرات: ۲بازدید: ۲۳۹
پربحث ترین