به روز شده در: ۱۸:۲۶ دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
منافی: تراکتور خوب بازی نکرد و این چه ربطی به وزیر ورزش دارد؟/ خطیبی به حرفی که می‌زند اعتقاد ندارد

منافی: تراکتور خوب بازی نکرد و این چه ربطی به وزیر ورزش دارد؟/ خطیبی به حرفی که می‌زند اعتقاد ندارد

پیشکسوت پرسپولیس نسبت به اتهاماتی که سرمربی تکرار به سرخپوشان زد واکنش نشان داد.

نظرات: ۴بازدید: ۱۰۴
۹۶۵
تعداد بازدید: ۹۱۳
شنبه ۲۸ فروردين ۱۴۰۰
پیشکسوت استقلال تهران گفت: تصور من این است که رقابت اصلی برای صدرنشینی در این گروه بین استقلال و الاهلی باشد.

به گزارش میدان، آتیلا حجازی درباره برتری پرگل استقلال مقابل الاهلی عربستان اظهار داشت: بازی فوق العاده از بود و باید به تیم و بازیکنان تبریک گفت. با اینکه الدحیل و الشرطه هم تیم‌های بسیار خوبی هستند، اما تصور من این است که رقابت اصلی برای صدرنشینی در این گروه بین استقلال و الاهلی باشد.

او درباره شرایط تیم استقلال گفت: تیم به لحاظ داشتن بازیکن توانمند چیزی از تیم‌های گروه خود کم ندارند و حتی به اعتقاد من یک برتری محسوس هم دارند. ما بازیکنان توانمند، جوان یا باتجربه‌ای داریم که قابلیت بزرگی کردن در آسیا را دارند. از رشید مظاهری و سید حسین حسینی درون دروازه گرفته تا وریا غفوری، فرشید اسماعیلی، مسعود ریگی، شیخ دیاباته، میلیچ، قایدی، مطهری و دیگران. شاگردان مجیدی می‌توانند با ارائه یک فوتبال هوشمندانه به آنچه در سر به عنوان هدف می‌پرورانند، دست یابند.

پیشکسوت استقلال درباره ساعت نامتعارف برگزاری بازی‌ها عنوان کرد: به نظر می‌رسد با توجه به برگزاری این بازی‌ها در ماه مبارک رمضان و محل برگزاری بازی‌ها که کشور عربستان باشد، چاره‌ای جز این نبود. به خصوص که با توجه به اختلاف ساعت ایران و عربستان، ساعت بازی‌ها در کشور میزبان خیلی هم نامتعارف نیست. اما یقیناً این هم از مواردی است که ممکن است بچه‌های ما را به خصوص در بازی اول دچار مشکل کند.

از عملکرد فرهاد مجیدی رضایت دارید؟ او در پاسخ به این سوال گفت: فرهاد مجیدی در این مدت که هدایت استقلال را بر عهده گرفته عملکرد خوبی به نمایش گذاشته و باید به او نمره قبولی داد. او یکی از بهترین و بزرگ‌ترین بازیکنان تاریخ باشگاه استقلال به حساب می آید و ثابت کرده توانایی‌های فنی زیادی دارد.

حجازی درباره بازی با الشرطه همچنین گفت: این بازی هم مثل تمام بازی‌ها سخت است و سه امتیاز دارد که مطمئنم بچه‌ها با انگیزه مثل همیشه وارد زمین می‌شوند تا الشرطه را شکست بدهند.

استقلال می‌تواند از دور گروهی صعود کند؟ حجازی در پاسخ به این سوال گفت: استقلال برای موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا کار سختی را پیش رو خواهد داشت، این تیم باید با رقیبانی رودررو شود که از نظر امکانات و پول قابل قیاس نیست. شاید تنها رقیب استقلال در لیگ قهرمانان الاهلی باشد و این تیم برای کسب عنوان اولی با استقلال رقابت کند. الشرطه، الاهلی و الدحیل رقیبان سرسختی برای استقلال هستند اما این تیم به طور حتم از گروه خود صعود خواهد کرد.

ارسال نظر
النصر بی‌خیال پرسپولیس نشده!/ پرونده شکایت هنوز باز است

النصر بی‌خیال پرسپولیس نشده!/ پرونده شکایت هنوز باز است

باشگاه النصر عربستان هنوز بی‌خیال پرسپولیس نشده و پیگیر شکایت از این باشگاه است!

نظرات: ۲بازدید: ۲۴۷
پربحث ترین